Obserwatorzy

niedziela, 6 stycznia 2013

nie łatwo

jest mi wejść w ten Nowy Rok...
Jakoś nie mogę zostawić smutków z ostanich dni
Starego Roku w głębokiej niepamięci...
Zwierzęta - nasi bracia mniejsi -
są dużo lepsze niż ludzie -
kochają bezgranicznie i  bezinteresownie,
ufne i wierne, są oddane bez reszty,
Trudno zapomnieć o takim przyjacielu ...
i trudno go zastąpić innym ...
Dla nas Psica była równoprawnym członkiem rodziny
otoczona miłością i troską.
Życie toczy się dalej,
tylko, że  nic nie jest już w domu tak jak kiedyś...

8 komentarzy:

 1. Przykro mi...
  Bardzo Ci współczuję.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Maduś to był kawał Waszego życia, to tak jakby odpadł kawałek Ciebie. Boli długo i bardzo mocno.Nie jestem histeryczką, ale nadal tęsknię za Flikiem, a przecież w sierpniu minęło 2 lata.I nie tęsknię za jakimś psem, a konkretnie za tym jednym jedynym.Dał nam 16,5 roku szczęścia i za to jestem losowi wdzięczna.Kochał nas bezwarunkowo i darzył absolutnym zaufaniem, nawet weterynarz był zdumiony taka ufnością.I wiesz, to normalne,że nic już nie jest w domu takie jak było.Niestety trzeba się do tego przyzwyczaić.
  Przytulam;)

  OdpowiedzUsuń
 3. byłoby dziwne gdyby w domu nic się nie zmieniło, w dalszym ciągu Psica będzie z wami: w wspomnieniach, chwilach zadumy i radości, z czasem żal osłabnie, ale na zawsze pozostanie częścią was i domu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mada ,tak mi przykro ,to ciężkie chwile gdy odchodzi wierny przyjaciel i wieloletni członek rodziny,który obdarował nas swoją miłością i codzienną radością.Ale i Ona otoczona była Waszą miłością i troską wiodąc z Wami swoje bardzo szczęśliwe życie.Na resztę nie mamy już wpływu,los i życie rządzą się swoimi brutalnymi prawami nie bacząc na krzywdę i żal jaki wywołują :(przytulam Cię ciepło

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo mi przykro, trzymaj się!

  OdpowiedzUsuń
 6. Smutno i łzy napływają do oczu...

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo to przykre, ale czas goi rany, lecz nie wymazuje z pamięci !!! Ona zawsze będzie z Wami, tak jak mój Bingo z nami ,który pobiegł za TM już 7 lat temu.Trzymaj się!!!

  OdpowiedzUsuń